Doğum Günü Videosu

Doğum Günü Videosu

Bir yakınınızın, arkadaşınızın doğum günü yaklaşıyorsa ve sıradan bir hediye almak istemiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey doğum günü videosu. Biz, ihtiyacınız olan doğum günü videosunu hazırlıyoruz ve size teslim ediyoruz.  Ömür boyu yer kaplamadan saklanabilecek ve sosyal medyada paylaşılabilen bir hediye olacaktır.  Örnek videoları aşağıdaki bölümlerde görebilirsiniz. Doğum günü videosu yaptırmak için aşağıdaki sipariş formunu doldurarak bize gönderin. Sayfanın en altında isme özel doğum günü şarkınız hazırdır. Formu doldururken telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun. 2 gün içerisinde videonuz teslim edilecektir.

Video Sipariş Formu

  Sevgiliye Özel Yaş Günü Videosu Örneği

  Sevdiğiniz herkes için sürpriz doğum günü videosu oluşturabiliriz. Eşinize, nişanlınıza, sözlünüze, annenize, babanıza, ablanıza, abinize, kankanıza, kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza, iş arkadaşınıza, patronunuza, akrabalarınıza, müşterilerinize ve aklınıza gelebilecek herkes için şaşırtıcı doğum günü videoları çözümleri için bizimle iletişime geçin. Sevgilinize daha farklı videolar yaptırmak istiyorsanız Sevgiliye Özel Videolar kategorimize göz atın.

  Sevgiliye Özel Yaş Günü Videosu Örneği

  Doğum günü videosu yapılırken, yaptırdığınız kişinin fotoğraflarını kullanmak isteyebilirsiniz. Yaş günü videosu yaptırmak istediğiniz kişiyle beraber çektirdiğiniz fotoğraf varsa daha etkileyici olacaktır. Aşağıda bulunan video sadece bir örnektir. Bizimle iletişim kurun ve aklınızdaki doğum günü videosunu bize anlatın. Düşüncenize uygun doğum günü videoları hazırlayalım.

  Çocuk ve Bebek Temalı Yaş Günü Videosu Örnekleri

  Çocuğunuz veya bebeğiniz için ölümsüz bir doğum günü videosu hediyesi tasarlayabiliriz. Bebeğiniz büyüdükten sonra hala izleyebilecek, bebeklik resimlerini kaybetmeyecek ve büyüdükten sonra sosyal medya hesaplarında severek paylaşabilecektir. Bebeğiniz için ölümsüz bir hediye olacak ve çok kolay saklanabilecektir. Sipariş aşamasında belirttiğiniz takdirde, videonuz hiç bir yerde paylaşılmayacaktır. Aşağıdaki doğum günü videosu sadece bir örnektir. İletişime geçmeniz halinde daha farklı örnekler gösterilebilmektedir.

  İsme Özel Doğum Günü Videosu

  Hazırlamış olduğumuz tüm videolar isme özeldir. İstediğiniz ismi yazdırabilir, istediğiniz resmi koydurabilir veya istediğiniz fon müziği ekletebilirsiniz. En güzel doğum günü videoları isme özel olandır. İsme özel doğum günü videosu hazırlama aşamasında sizden tüm bilgiler alınır ve ona göre video haline dönüştürülür. Eşime doğum günü videosu hazırlama nasıl yapılır diye düşünmenize gerek yoktur. Doğum günü videosu hazırlayan yerler de aramanıza gerek yoktur. Tanitimvideosu.com olarak aklınızdaki tüm düşünceleri videolara dönüştürüyoruz.

  Doğum Günü Videosu Hazırlama

  Hazırlama süreci yaklaşık olarak 2 gün sürmektedir. Şu anda yaptırmaya karar verdiğiniz takdirde, istediğiniz özelliklere göre 1 gün içerisinde de tamamlanabilir. Bu konuyu teknik ekiplerimize sorduğunuzda iş yoğunluğuna göre tahmini bitiş tarihini size bildireceklerdir. Hazırlık aşamasında sizlerden kullanılabilecek resimler istenecektir. Tercihe göre komik, şaşırtıcı, isme özel, mutlu, üzüntülü, romantik konularında doğum günü çalışmaları gerçekleştirilebilir. Genel olarak duygusal veya bugüne özel hazırlanmış şarkılar fon müzik olarak yerleştirilir. Fon müzik üzerine resimlerinizden oluşan kolajlar ekrana güzel ve profesyonel efektlerle gelir. Videonun son anlarına doğru ise iletmek istediğiniz bir mesaj ekranda belirir. En çok tercih edilen senaryo bu şekildedir.

  Bazı müşterilerimiz bir film edasında senaryolar yazabiliyor. Çizgi film veya animasyon film gibi 5-10 dakikalık senaryolar yazıldığı zaman özgün tasarımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Sıfırdan sanal bir ortam oluşturuluyor ve uzun süren çalışmalar gerçekleştiriliyor. Uzun süren bu çalışmalar ve emekler fiyatı yükseltiyor. Senaryolar sıfır bir çalışma gerektiriyorsa fiyatlandırmalar saniye birim fiyatıyla oluşturuluyor. Fiyatı yüksek bulan müşterilerimiz, teknik ekiplerimize daha uygun fiyatlarla nasıl çalışmalar yapılabileceğini sormalıdır. İsteklerinizi karşılayabilecek videoları teknik ekiplerimize size demo olarak göstereceklerdir.

  Doğum günü videosu

  Doğum Günü Videosu Yapmak

  Bu tür görüntüler çok etkileyici doğum günü hediyesi olmaktadır. Çünkü hediyenin saklanması için bir yer kaplanmaz, ömür boyu saklanabilir ve kaybolmaz. Değerini, anlık hissini hiç kaybetmez, hafızalardan silinmez. Doğum günü mesajları yerine, kendinizi animasyon görüntülerle ifade edin. Doğum günü vidyosu güzel bir fon müzikle birleştiği zaman harika bir ambiyans oluşmaktadır. Doğum günü aktiviteleri olarak tavsiye edeceğimiz en etkili yöntemlerden birisi; hazırlatacağınız bu görüntüleri karanlık bir ortamda izlettirmek. İzlettireceğiniz ortam bir sinema salonu da olabilir, evinizde sinevizyon da olabilir, televizyona veya bilgisayara yansıtarak da olabilir. Bulunduğunuz ortamı balonlar, baskı broşürler pankartlar, jel mumlar, led ışıklar, jelibonlar ile süsleyebilirsiniz. Daha etkileyici olmasını sağlayacaktır. Doğum günü fırsatları kapsamında bazı fikirler bulunabilir. Örneğin 2 kişilik sinema salonları bazı günlerde indirime girmektedir. İndirimli günü yakalayabilirseniz uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz. Dilerseniz doğum günü fotoğrafçısı da tutabilirsiniz ve bu eşsiz anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Takdir edilecek bir jest olacaktır. Doğum günü whatsapp durumu üzerinden paylaşılırsa size elektrik, yol, su olarak geri dönecektir.

  Bunu bir doğum günü ritüeli haline getirirseniz, her gün uçan balon almışcasına güler yüzle karşılaşırsınız. Organizasyon şirketleri ile çalışmak işinizi kolaylaştırabilir. Resimlerde basit görünebilir fakat zaman ve emek isteyen bir hazırlık süreci istemektedir. Doğum günü videosu yapmak da oldukça zorlu bir süreçtir. Bu süreçte sizleri yalnız bırakmamak için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Sizin için en kısa sürede ihtiyacınız olan videoyu oluşturarak, size ölümsüz bir hediye oluşturmuş olacağız.

  Doğum günü aktivitesi

  Doğum Günü Videosu Nasıl Hazırlanır?

  Nasıl hazırlanacağına karar verecek olan sizsiniz. Dilerseniz sadece resimlerden oluşan bir video hazırlayabiliriz. Dilerseniz kamera karşısına geçip ona bir şeyler söylemek isteyebilirsiniz. Kamera karşısına geçip metin okumak isterseniz evinize, iş yerinize kadar gelerek çekimlerinizi yapabiliriz. Çekimlerde Canon D60 kamerası kullanılmaktadır (tercihen drone çekimi de yapılabilir). Tercihinize göre videonun konusu, uzunluğu ve senaryosu değişebilmektedir. Dolayısıyla nasıl hazırlanır konusuna sizin tercihleriniz yön verecektir.  Video türüne karar verdikten sonra teknik ekiplerimiz çalışmalara başlayacaktır.

  Kullanabileceğimiz resimler, istemiş olduğunuz fon müzik, aklınızdakine uygun bir kurgu belirlenip tasarım çalışmalarına başlanacaktır. Öncelikle videoda kullanılacak sahneler oluşturulur. Sahneler bazen iki boyutlu bazen üç boyutlu olabilir. Üç boyutlu tasarımların hazırlanması, iki boyutlu tasarımların hazırlanmasından daha uzun sürmektedir. Haliyle üç boyutlu videolar, iki boyutlu videolardan daha geç teslim edilmektedir. Sahne çalışmaları tamamlandıktan sonra varsa seslendirme yapılmakta ve seslendirme üzerine video oluşturulmaktadır. Son olarak render alınarak, çözünürlük kalitesini kaybetmeden sıkıştırma işlemine tabi tutulur. Sıkıştırma işlemi tamamlandıktan sonra youtube, vimeo, dailymotion, izlesene, facebook, twitter, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerine yüklenerek size teslim edilir. Bazı özel günlerde indirimli kampanyalar gerçekleştiriyoruz. İndirimi ilk yakalayan kişiye doğum günü videosu hazırlama ücretsiz hizmeti sağlıyoruz.

  Fotoğraflarla Doğum Günü Videosu Hazırlama

  Sizin için fotoğraflarla doğum günü videosu hazırlayabiliriz. Bunun için yapmanız gereken adımlar çok basittir. Doğum gününü kutlamak istediğiniz kişiyle birlikte çektiğiniz fotoğrafları bize göndermelisiniz. Varsa aklınızdaki fon müziği bize söyleyin veya aşağıda bulunan Doğum Günü Şarkıları başlığından duygusal bir fon müzik seçebilirsiniz. Fotoğraflarla doğum günü videosu yapmak ölümsüz bir hediye olacaktır. Klişeleşmiş ve herkes tarafından tercih edilen hediyeler etkili olmamaktadır. Sizde sevdiklerinizin bu özel gününü kutlamak için fotoğraflala doğum günü videosu hazırlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İsme özel doğum günü şarkısı da tercih edebilirsiniz. İsme özel doğum günü şarkısı ile fotoğraflarla doğum günü videosu yaptırmak oldukça etkili olmaktadır. Aşağıdaki listeden hangi isme fotoğraflarla yaş günü videosu yaptırmak isterseniz o isim için seçim yapabilirsiniz.

  İsme Özel Doğum Günü Şarkıları

  Duygusal Doğum Günü Şarkıları

  2.961
  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Sıcak Yemek dedi ki:

   Bir video istiyorum ama burada yayınlanmasın sadece bana gönderin kimsenin görmesini istemiyorum

  2. Eda dedi ki:

   Arkadasima vidyo yapacam

  Whatsapp
  Tanitimvideosu.com
  Tanitimvideosu.com
  Merhaba!
  İstediğiniz çalışmayı tarif edebilir misiniz?
  1