Hukuk Bürosu

Hukuk Bürosu

Hukuk bürosu tanıtım videosu müvekkillerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayan, sosyal medyada popülerliğinizi arttıracak görüntülerdir. Biz, sizler için hukuk bürosu veya avukatlık hizmetleri için tanıtıcı videolar oluşturuyoruz. Hazırlamış olduğumuz örnek videolar sayfanın alt kısımlarında bulunmaktadır. Çok kısa bir zamanda videonuz hazırlanarak tarafınıza teslim edilir. Bunun için sol alt köşede bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak online iletişim kurun veya aşağıdaki sipariş formunu doldurarak bize gönderin. Teknik ekiplerimiz en kısa sürede sizlere bilgi verecektir.

Video Sipariş Formu

  Hukuk Bürosu Tanıtım Videosu

  Hukuk büroları ve avukatların reklam yasağı bulunmaktadır. Yasal olarak bu kişiler ve kuruluşlar reklam yapamazlar fakat bizim yapacağımız hukuk bürosu tanıtım videosu reklam olarak değerlendirilmemektedir. Siz yaptıracağınız videoyu sosyal medya üzerinde paylaşacaksınız. Böylelikle reklam vermemiş olacaksınız. Günümüzde hemen hemen her ticarethanenin facebook, twitter, instagram sayfaları bulunuyor. Bu gibi sosyal medyalarda paylaşılarak popülerlik kazanacaksınız. Dostlarınızın kendi profillerinde veya whatsapp durumlarında paylaşmaları durumunda ise bilindik hukuk bürosu olabilirsiniz. Videonun oluşturulmasından sonra dilerseniz çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

  Hukuk alanında reklam yapmak yasak fakat insanların sizi paylaşması yasak değil. Temel noktamızı böyle belirleyerek çıktığımız yolda birçok hukuk bürosunun müvekkil sayılarını arttırmayı başardık. Sizde müvekkil arttırma arayışı içerisindeyseniz, sadece video değil video sürecinden sonra da danışmanlık olarak hizmet verebiliriz. Dijital dünyayı kullandıktan ve sosyal medyanın gücünü fark ettikten sonra  başarının çok zor olmadığı göreceksiniz. Sadece hukuk bürosu tanıtım videosu alanında değil, hukuk bürosu tasarım alanında da hizmetler sağlamaktayız. Ofisini yeni açan avukatlarımız, ofis ortamını nasıl tasarlayacağını genellikle bilmez veya yanlış tasarımlar yaparlar. Teknik ekiplerimiz ofisinize gelip ofis planınızı çıkartır ve iç mimarlar vasıtasıyla malzemeler belirlenir. İç mimar tarafından belirlenen duvarlardaki, döşemelerdeki, kapılardaki desenler teknik tasarımcı arkadaşlarımızca çizilir.

  Bunların yanında hukuk bürosu logo, hukuk bürosu web tasarımı, kartvizit, bardak defter kitap tasarımları, baskı gibi tüm dijital işlemleriniz de yapılmaktadır. Kısacası tüm dijital işlemlerinizi gerçekleştirebilecek, sizi hiç yormadan teslim edebilecek teknik ekibe sahibiz.

  Avukatlık Tanıtım Videosu

  Hukuk bürosu tanıtım videosu hazırlama hizmeti verdiğiniz tüm konular, bireysel olarak çalışan avukat tanıtımları için de kullanılabilir. Avukatlar özgeçmiş bilgilerini müvekkillerine anlatabilmek için cv videosu isteyebilir. Siz değerli ziyaretçilerimizin dijital tüm ihtiyaçlarını karşılamak için iletişim kurmanızı bekleyeceğiz. Hukuk büronuz henüz yeterince müvekkile sahip değilse, icra hukuku, deniz hukuku, idare hukuku, e-ticaret hukuku, bilişim hukuku gibi tüm hukuk dallarında müvekkil bulmanızda yardımcı olmaya hazırız. Farklı sektörlerde hizmet veren şirketleriniz için tanıtım videosu yaptırmak isterseniz Şirket Tanıtım Videoları kategorimize göz atabilirsiniz.

  776
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tanitimvideosu.com
  Tanitimvideosu.com
  Merhaba!
  İstediğiniz çalışmayı tarif edebilir misiniz?
  1