Yılbaşı Videosu Hazırlama

Yılbaşı Videosu Hazırlama

Yılbaşı videosu hazırlama işlemi artık çok daha kolay. Tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim formunu doldurarak telefon numaranızı bize göndermek. Yılbaşı videosu hazırlama işlerinizi kurumsal bir firmaya hazırlatarak müşterilerinize veya ekip arkadaşlarınıza güzel temennilerinizi profesyonel bir şekilde iletebilirsiniz. Tamamen kişiye veya firmaya özel yılbaşı temalı videolarınızı talebiniz doğrultusunda hazırlıyor ve aynı gün içerisinde veya 2 gün içerisinde size teslim ediyoruz. Dilerseniz seslendirme hizmetimizden de yararlanarak yılbaşı videonuzu daha çekici hale getirebilirsiniz. İletişim formunun altında hazırladığımız örnek yılbaşı videoları bulunmaktadır. Örnek yeni yıl videosu hazırlama görüntülerimize bakarak yılbaşı kutlama videosu yaptırıp yaptırmayacağınıza karar verebilirsiniz.  Hızlı iletişim kurabilmek için sol alt köşede bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Formunu Doldurun, Sizi Arayalım

  Yılbaşı Videosu Hazırlama Örnekleri

  Yılbaşı Kutlama Videosu ile ilgili hazırlanan örnek bir animasyon
  Whatsapp&İnstagram gibi yerlerde kullanabileceğiniz story tarzda dikey yeni yıl kutlama videosu. Bu video durum olarak paylaşıldığı zaman tam ekran olarak görüntülenecektir. Video youtube’a yüklendiği için sağ ve sol bölümlerde sadece renk görünebilir. Bununla ilgili tam ekran videosu görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Kurumsal Firmalar Neden Yılbaşı Kutlama Videosu Hazırlatır?

  Kurumsal firmalar reklamın ve tanıtım videolarının gücünü bilen, bu güçten faydalanan ve satışlarında etkisini oldukça gören firmalardır. Bilimsel araştırmalar görsel tasarımların yazılardan daha çok akılda kaldığını söylüyor. Size en çok bilinen kurumsal firmaların adını soracak olsam, aklınıza direkt firmaların reklam veya tanıtım videoları geliyor öyle değil mi? Peki sizler de işlerinizi büyütmeye, sesinizi daha çok duyurmaya ne dersiniz? Yeni bir yıl; yeni başlangıçlar, iş ağınızı genişletmek ve satışlarınızı arttırmak için bir umuttur. Bu umuda ortak olmak, yeni yıl vesilesiyle firmanızın da adını hafızalara tekrar hatırlatmak için etkili bir yöntemdir. Çünkü büyük firmalar bütün özel günlerde “anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı, resmi ve dini bayramlar vb” kampanyalarını duyurmak, satışlarını arttırmak veya sadece kutlamak için muhakkak bir tanıtım/kutlama videosu oluştururlar. Ulusal pazarlama tekniklerinden biri de; özel gün kampanyaları ile hediyeleşmeyi arttırmak ve buna bağlı olarak satışlarını yüksek oranda arttırmaktır. İnsanlar yılbaşı gibi özel günlerde alışveriş yapmaya daha meyillidir, yeni bir yıla nasıl girerseniz o yılınız da öyle geçer denilir. Yeni yıla firmanızın adıyla giren müşterilerin aklında daha çok kalacağınıza emin olabilirsiniz. Yeni yıl kutlama videosu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

  Yılbaşı videosu hazırlarken dikkat edilmesi gerekenler:

  Yılbaşı videosunda en çok dikkat edilmesi gereken konu renk seçimidir. Yeni yıl denilince akla ilk kırmızı, yeşil, beyaz ve sarı renkleri gelir. Renkler ve tasarımlar yılbaşına hizmet edecekse ilk bakışta videonun amacını anlamalıyız. Yılbaşı videolarında noel baba figürü, çam ağacı ve süsleri, gösterişli hediye paketleri gibi figürler kullanarak yılbaşı videosu zenginleştirilebilir. Yılbaşı videosu hazırlanırken dikkat edilmesi gerekenler sizleri meşgul etmesin. Profesyonel ekiplerimiz bu konuda deneyimlidir ve gerekli tüm işleri halledeceklerdir. Lütfen sipariş verirken hangi mecralarda kullanacağınızı belirtiniz. Örneğin Facebook’ta gönderi paylaşımı şeklinde yapacağınızı belirttiğinizde, teknik ekiplerimiz videonuzu yatay 1920*1080px boyutlarında hazırlayacaklardır fakat WhatsApp durum mesajı olarak paylaşacaksanız 1080*1920px boyutlarında dikey olarak hazırlayacaklardır. Boyut konusu çözünürlükle de ilgili olduğu için, hangi mecrada kullanacağınızı sipariş vermeden önce belirtirseniz etkili videolar oluşturabiliriz.

  Yılbaşı Videosu Siparişi Nasıl Verilir?

  Yılbaşı videosu siparişi vermek için bizimle iletişime geçiniz. İletişime geçtikten sonra yeni yıl videosu hazırlama işlemi için gerekli bilgiler sizden istenmektedir. Kutlama videosunun işletmeni için mi yoksa kişisel olarak mı hazırlanması gerektiğini siz belirliyorsunuz. Şayet video işletmeniz için yapılacaksa, şirket bilgileriniz talep edilecektir. Şirketinizin adı, logosu, varsa sloganı ve kutlama mesajınızı video siparişinden önce göndermeniz gerekecektir. Bilgilerinizi ilettikten sonra video detayları belirlenir, anlaşma sağlanır ve tasarım aşamasına geçilir. Sipariş verirken lütfen teslim edilecek olan günü sorunuz. İş yoğunluğuna göre bazen aynı gün içerisinde videolar teslim edilemeyebilir. Tüm anlaşmalar sağlandıktan sonra tasarım aşamasına geçilmektedir. Tasarım sahneleri ilerletilirken, bazı sahneler size gösterilecektir. Anlaşma esnasında size örnek video gösterildiyse ve aynı video istenmişse, sahneler size atılmaz. Video tamamlanır ve size gönderilir.

  Yeni Yıl Videosunda Seslendirme Olur Mu?

  Yeni yıl videosu hazırlama esnasında ses konusu netleştirilmelidir. Video tasarımına başlanmadan önce sadece fon müzikten mi oluşacağı yoksa fon müzik+seslendirme mi olacağı belirlenmelidir. Yılbaşı kutlama videosunda seslendirme olur mu sorusunun yanıtı ise; evet seslendirme olabilir. Yapılan araştırmalar, seslendirme bulunan videoların sadece fon müzikten oluşan videolardan daha etkileyici olduğunu göstermektedir. Dolayısıyla yılbaşı kutlama videosu hazırlama işlerinde seslendirme pozitif etki yapacaktır.

  Noel Videosu Yaptırmak

  Noel videosu yaptırmak evrensel bir konudur. Ülkemizde genellikle noel veya Christmas kelimeleri kullanılmaz. Ağırlıklı olarak yılbaşı videosu veya yeni yıl videosu olarak kullanılmaktadır. Küçük yaşlı dönemlerde noel baba karakteri çocuklara çekici geldiği için akılda yer edinmektedir. Dolayısıyla ilerki dönemlerde noel baba karakteri olan videolar daha çok ilgi çekmektedir ancak bu konu tamamen isteğe bağlıdır. Her yılbaşı kutlama animasyon videosunda noel baba karakteri kullanılmayabilir. Her yeni yıl kutlama videosunda geyik kullanılmaz. İsteklerinizi göz önünde bulundurarak videolar oluşturuyoruz. Tüm talepleriniz sipariş verilmeden önce belirtilmelidir. Aksi halde revizyon işlemi yapılmamaktadır.

  Yılbaşı Gecesi Videosu Hazırlıyor Musunuz?

  Yılbaşı geceleri için düzenlenen programlara özel yılbaşı gecesi videosu hazırlayabiliriz. Organizasyonlarda kullanılan animasyon videolar genellikle kısa halde oluşturulmazlar ve videonun sonunda 10, 9, 8… gibi 10’dan geriye doğru sayılarak 0 rakamına kadar ulaşır. 0 rakamı telafuz edildiğinde ise yeni yıla giriş yapılmış olur. Yılbaşı olduğu andan itibaren havai fişeklerin patladığı görüntüler kullanılır. Yine de müşterilerinizi, misafirlerinizi şaşırtmak için ekstra istekleriniz olabilir. Unutulmamalıdır ki ekstra olarak talep edilen her özellik teslim süresini de uzatmaktadır.

  Yılbaşı Videosu Hazırlama Programları

  Yılbaşı videosu hazırlama programları konusuyla ilgili çok detaylı bir liste var. Kendini Kanıtlamış 26 Animasyon Programı listesine bakarak hangi programla yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz fakat biz yinede bu sayfada kısaca kullanabileceğiniz programları belirtelim.

  Videolu Yeni Yıl Mesajları

  Videolu yeni yıl mesajları için ayrıca bir çalışma yapılabilir. Çünkü yapılan çalışmalar animasyonlu videolardır. Bu sayede daha profesyonel çalışmalar ortaya çıkartabiliyoruz. Ancak siz daha basit bir çalışma istiyorsanız bunu da sağlayabiliriz. Böylelikle video için harcanması gereken bütçeyi de indirgemiş oluruz. Tercih tamamen size aittir. Nasıl bir çalışma yapılması gerektiğini bize belirtebilirsiniz. Sonuç olarak tavsiye edebileceğimiz konu; işi ehline bırakın ve size güzel bir çalışma yapalım.

  346
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tanitimvideosu.com
  Tanitimvideosu.com
  Merhaba!
  İstediğiniz çalışmayı tarif edebilir misiniz?
  1