Animasyon Yapma

Animasyon Yapma

Aklınızda bir düşünce var ve bunu videoya dönüştürmek istiyorsanız sizlere yardımcı olabiliriz. 2013 yılından bu zamana kadar hizmete devam eden tanitimvideosu.com olarak animasyon yapma işlerinizi ortalama 2 gün içerisinde tamamlayıp teslim ediyoruz. Aşağıda bulunan 3 adet örnek animasyon videolarımıza bakıp karar verebilirsiniz. Animasyon yaptırmak için aşağıda bulunan formu doldurup gönder butonuna basınız veya sol alt köşede bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak bizimle online iletişim kurunuz. Teknik ekiplerimiz animasyon yapma ile ilgili işleyiş hakkında sizlere gerekli bilgileri vereceklerdir.

Animasyon Yaptırmak İçin İletişim Formu


  Animasyon siparişleriniz ortalama 2 gün içerisinde teslim edilmektedir. Bu süre istemiş olduğunuz video özellikleri ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir. Sipariş verirken lütfen teknik ekiplerimizden bilgi isteyiniz. Örnek animasyon yapma çalışmaları aşağıda listelenmiştir. Teknik ekiplerimizden daha farklı konularda örnek videolar isteyebilirsiniz. Daha fazla animasyon yapma video örnekleri için Örnek Videolar sayfasına göz atabilirsiniz.

  Animasyon Yapma Sitesi

  Kurgu belirleyerek animasyon yapma zor bir süreç olsa da işimizi severek yapıyoruz. Dilerseniz kurgu belirleyerek animasyonlar oluşturabiliriz. Bu şekilde gerçekleştirilen örnek video aşağıda verilmiştir.

  Bazen müşterilerimiz tarafından videolar istenmekte ve bu videoların sadece yazılardan oluşması istenebilmektedir. Bu gibi durumlarda aşağıda verdiğimiz örnekteki gibi görüntüler oluşturuyoruz.

  Örnekler arasında beğendiğiniz ve beğendiğinize yakın bir video istiyorsanız lütfen bunu bize bildirin. Tam olarak nasıl bir video istediğinizi anlamamız açısından faydalı olacaktır. Bu sayfada sadece kısıtlı örnekler sunulabilmektedir. Aklınızdaki tüm düşüncelere uygun görseller oluşturulabilir. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Aklınızdaki düşünceyi anlatarak ücretsiz animasyon yapma fiyat teklifi de alabilirsiniz.

  Animasyon Yapma Programları

  Piyasada çok sayıda animasyon yapma programı bulunmaktadır. Sizler için tanitimvideosu.com/kendini-kanitlamis-26-animasyon-programi adresinde en iyi 26 animasyon programını inceledik. Animasyon video yapmak istediğiniz cihazı belirlemeniz gerekmektedir. Her cihaz türüne göre önerebileceğimiz programlar farklıdır. Örneğin android veya iOS işletime sistemine sahip cihaz kullanıyorsanız En İyi 10 Mobil Video Düzenleyici konusuna göz atabilirsiniz. Telefondan animasyon yapmak bilgisayara göre çok daha zordur. Ayrıca bilgisayarda yapacağınız videoların hepsini mobil cihazda yapamazsınız. Dolayısıyla animasyon yapımlarında bilgisayar kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bilgisayarlar için animasyon yapma programları tavsiyeleri şöyle sıralanabilir;

  Animasyon yapma işiyle ilgilenen kişilerin bu programlar arasından hangisini seçeceği görecelidir. Her tasarımcı kendi çalışmalarını yapar ve ihtiyaçlarını en hızlı karşılayabilen programı kullanabilir. Profesyonel anlamda tavsiye doğru olmasa da Adobe Premiere Pro programını rahatlıkla tavsiye edebiliriz. En iyi animasyon mobil uygulamalarını blog bölümümüzde bulabilirsiniz.

  Animasyon yapma sitesi

  Animasyon Yapımı Kaç Gün Sürer?

  Animasyon kelimesi çok kapsamlı bir kelimedir ve oluşturulması için gerekli olan zaman, ancak detaylı belirlendikten sonra ortaya çıkacaktır. Özellikle 2d animasyon mu yoksa 3d animasyon mu olacağına karar verilmelidir. 3d animasyonun oluşturulması 2d animasyona göre daha uzun sürmektedir. Üç boyutlu animasyonda derinlik yönü bulunduğundan yapılacak işler bir hayli artmaktadır. Bazı hızlı üç boyutlu animasyon yapma teknikleri bulunmaktadır. Bunun için teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Genellikle müşterilerimize 2 gün içerisinde videolarını teslim etmekteyiz fakat bazı videolar 10 gün bazı videolar ise 10 saatte bitmektedir. Biz buna ortalama 2 gün diyebiliriz. Animasyon yapma süresi kısaca çözünürlük kalitesi, toplam süresi ve kaç boyutlu olduğuna göre değişmektedir. Animasyon yapma süresi sipariş aşamasında sizlere bildirilecektir.

  Animasyon Reklam Hazırlama

  Animasyon reklam hazırlama hayal gücünüzle sınırlıdır. Aklınızdaki tüm düşünceler animasyonlara dökülebilir. Yaratıcılığınızı ön plana çıkarttığınız da oldukça etkileyici olduğunu görebileceksiniz. Nasıl bir reklam istediğinizi, neyi vurgulayacağımızı, bizi izleyenleri nasıl ikna edeceğimizi düşündükten sonra videoların hazırlanması işini biz yaparız! Animasyon reklam fiyatları yukarıda da belirttiğimiz gibi 3d veya 2d olmasına, çözünürlüğüne ve süresine bağlı olarak değişmektedir. Aklınızdaki animasyon reklam videosunu bizlere anlatın, teknik ekiplerimiz fiyat konusunda sizlere yardımcı olacaklardır. Hazır video şablonları kullanılarak reklamlar oluşturulabilir, bu tür videolar daha hızlı teslim edilir ve fiyatları özgün animasyonlara göre daha uygundur. Animasyon reklam yapmak için iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktır.

  Animasyon Reklam Hazırlama

  Videoyu Animasyona Çevirme

  Çekmiş olduğunuz videoları doğrudan animasyona çeviren bir animasyon programı henüz bulunmuyor. Teknik bir iş olduğundan dolayı bunun uzunca bir süre gerçekleşebileceğini sanmıyoruz. Gerçekleşse dahi bu programın ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabileceği tartışma konusudur. Örneğin örnek animasyon reklam filmi çekimi yaptığınızı düşünelim. Daha sonra programla bu videoyu animasyona dönüştürdüğümüzü hayal edelim. Çekilecek videoda fiziki şartlar geçerli olacaktır fakat bilgisayar ortamında oluşturulan videolar da fiziki şartlar geçerli değildir (örneğin yer çekimi). Gerçek bir video çekerken karikatürleri uçuramazsınız, aynı anda farklı senaryolarla olay yaşanmasını ekrana aktaramazsınız. Animasyon yapma konusunda her şeyi yapabilirsiniz. Bu sebeple animasyonları bilgisayar ortamında sıfırdan oluşturmak daha mantıklı olmaktadır. Animasyon yapma ihtiyaçlarınızı çözebilmemiz için bizimle iletişime geçin.

  1.394
  Ziyaretçi Yorumları (6)
  1. Mockup dedi ki:

   Merhaba.Animasyon için hangi programı önerirsiniz?

   1. Yetkili dedi ki:

    Merhaba. https://tanitimvideosu.com/kendini-kanitlamis-26-animasyon-programi/ adresinde animasyon için tavsiye ettiğimiz programları görebilirsiniz.

  2. Aleyna dedi ki:

   1 dakikalık video için ortalama ne kadara (ücret) yapıyorsunuz animasyonu?

   1. Yetkili dedi ki:

    Merhaba Aleyna hanım. İletişim bilgilerinizi gönderirseniz ekiplerimiz sizinle iletişime geçecektir.

  3. Bora dedi ki:

   Acaba videoları size nasıl teslim ederiz.

   1. Yetkili dedi ki:

    Videoları wetransfer üzerinden bizlere iletebilirsiniz Bora bey.

  Whatsapp
  Tanitimvideosu.com
  Tanitimvideosu.com
  Merhaba!
  İstediğiniz çalışmayı tarif edebilir misiniz?
  1