Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Video fiyatını nasıl öğrenebilirim?

Video fiyatı öğrenmek için 2 farklı yöntem bulunmaktadır.  
1 – Ekranın sol alt bölümünde bulunan whatsapp butonuna tıklayarak, bizimle whatsapp üzerinden iletişim kurun.  En hızlı iletişim yöntemi olarak whatsapp öneriyoruz. Ekranın sol alt köşesinde bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Göndereceğiniz mesajda istediğiniz video özelliklerini anlatın ve mümkünse istediğiniz videoya benzer bir video örneği gönderin. En kısa sürede temsilcimiz sizlere fiyat sunacaktır. 
2 – İletişim sayfasına girerek iletişim formunu doldurun. İletişim formunu doldururken belirteceğiniz mail adresinize, facebook/twitter/instagram gibi sosyal medya hesaplarınıza veya telefon numaranıza geri dönüş yapacağız. Yapacağımız görüşmede isteklerinizi açık şekilde anlattıktan sonra video fiyatı ve teslim süresini bilgilerinize sunacağız.  

Video siparişi nasıl verilir ?

Ekiplerimizle birlikte çözünürlük kalitesine, video süresine, seslendirme olup olmayacağına dair detaylar belirlendikten sonra, ekiplerimiz sizlere video fiyatını belirtecektir. Video fiyatını kabul ettiğiniz takdirde teslim süresi onayınıza sunulacaktır. Teslim süresini de kabul ettiğiniz zaman ödeme talep edilmektedir. Ödemenin alınmasından sonra video oluşturma çalışmalarına başlanmaktadır.

Ödemeler nasıl alınmaktadır? Hangi bankalar kullanılmaktadır?

Ödemeler video işlemlerine başlanmadan önce alınmaktadır. Ödemeleri İş Bankası, Ak Bank, Türkiye Finans Bankası, Vakıfbank hesaplarına gönderebilirsiniz.

Seslendirme hizmeti veriyor musunuz?

Evet, seslendirme hizmeti de sağlamaktayız. Video siparişi verirken lütfen seslendirme hizmeti istediğinizi belirtin. Seslendirmenler alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Bir videonun etkileyiciliğini arttırmak için seslendirme yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler, seslendirme yapılan videoların daha etkileyici olduğunu desteklemektedir.

Video teslim edildikten sonra revizyon talep edilebiliyor mu?

Video teslim edildikten sonra revizyon yapılmamaktadır. Modelleme işlemleri yapıldıktan sonra video haline dönüştürülmeden sizden onay alınmaktadır. Onaylamadığınız bir görüntü video haline dönüştürülmemektedir. Dolayısıyla beğenmeme gibi bir durumla karşılaşmıyoruz. 

Video kaç gün sonra teslim edilir?

Videolar genellikle 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Bu süre istemiş olduğunuz özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. Müşterilerimizin çoğu bizlere bu soruyu yöneltmektedir. Bazen çok uzun sürebilir diye düşünülen videolar, ekiplerimiz tarafından çok kısa bir sürede bitirilebilir veya çok kolay olarak düşünülen bir videonun tasarımı günleri alabilir. Sipariş verilirken lütfen videonun teslim edileceği tarihi sormayı unutmayınız.

Videoyu nasıl teslim alacağım?

Videonuzu oluşturduktan sonra sizinle iletişime geçiyoruz. Normal şartlar altında videoları youtube video paylaşım sitesine yüklüyoruz fakat talep halinde çeşitli yöntemlerle videonuzu tarafınıza ulaştırabiliriz.

İş yerine gelip çekim yapıyor musunuz?

Cevap buraya gelEvet, anlaşma sağlandığı takdirde iş yerinize gelip röportaj ve ofis çekimleri yapabiliriz. Çekimlerimizde 18 MP APS-C CMOS sensor d60 Canon cihaz kullanılmaktadır. İş yeri çekimleriniz Full HD çözünürlük kalitesine sahip olacaktır.ecek.

Katalog, broşür, kartvizit tasarımı yapıyor musunuz?

Evet, dijital ortamda bulunan tüm tasarım işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Katalog, broşür, kartvizit, araç giydirme tasarımı, website tasarımı, menü fiyat tasarımı, maskot, youtube jenerik opener gibi bir çok tasarım ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek teknik ekibe sahibiz.

Ofisinizde toplantı yapabilir miyiz?

Belirli bir bütçenin altındaki işler için whatsapp üzerinden tüm sorunları çözebiliyoruz fakat bütçesi yüksek özgün çalışmalar için ofisimizde toplantı gerçekleştiriyoruz. Toplantıda tüm detaylar belirlenir ve çalışmalar bu detaylara göre ilerler. Ofisimize gelmek ve toplantı yapmak için lütfen randevu talep ediniz. 

Whatsapp
Tanitimvideosu.com
Tanitimvideosu.com
Merhaba!
İstediğiniz çalışmayı tarif edebilir misiniz?
1