Site Tanıtım Videosu

Site Tanıtım Videosu

Web site tanıtım videosu hazırlama işlerinizi en fazla 2 gün içerisinde tamamlayıp sizlere teslim ediyoruz. Sayfada örnek olarak hazırladığımız örnek tanıtım videoları bulunmaktadır. Sayfaya ekleyemediğimiz daha fazla web site tanıtım videosu hazırlama örnekleri görmek için bize yazabilirsiniz. Aşağıda bulunan iletişim formunu doldurun ve bize gönderin. Ekiplerimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir. İşlemleri daha hızlı yapmak için sol alt köşede bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak online iletişim kurabilirsiniz. Whatsapp üzerinden en hızlı şekilde dönüş sağlanacaktır. Fiyat teklifi almak ücretsizdir. Hemen web sitenizin adresini bize gönderin, web site tanıtım videosu konusunda neler yapabileceklerimizi size gösterelim.

Site Tanıtım Videosu Sipariş Formu

   


   

  Site Tanıtım Videosu Örnekleri   

  Websitesi Tanıtımı

  Site tanıtım videosu hazırlayarak tanıtım nasıl yapılır? Dilerseniz bu konuda sizlere danışmanlık hizmeti sağlayabiliriz. Tanıtım videonuz tamamlandıktan sonra youtube, vimeo, dailymotion, facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya sitelerine yüklemeniz gerekmektedir. Videonuzu ücretsiz olarak nerelerde paylaşabileceğinizi görmek için Ücretsiz Video Yükleme Siteleri konumuza göz atabilirsiniz. Yükleme işleminden sonra kendinize hedef kitlesi seçmelisiniz ve detaylı araştırmalar yapmalısınız. Örneğin facebook üzerinden reklam vermeye karar verdiyseniz Facebook’a Reklam Verirken Dikkat Edilmesi Gerekenler konumuzda belirttiğimiz gibi tüm incelikleri öğrenmelisiniz. Araştırmalarınızı tamamladıktan sonra reklam vermek istediğiniz sitelere giriş yapıyorsunuz.

  Reklam verirken site tanıtım videosu hazırlama esnasında website adınız video üzerine yazılır ancak videolara “tıklandığında web sitesine giden linkler” gömülememektedir. Dolayısıyla reklam verirken paylaşımlarınıza ayrıca website linkinizi yazmanızı tavsiye ediyoruz. Ziyaretçi sayısını arttırmayı hedeflemeyen reklamlarda ise böyle bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Web site tanıtım videosu her koşulda ziyaret sayısınızı arttıracaktır.

  Website tanıtım videosu örnekleri

  Web Site Tanıtım Videosu Hazırlama Programları

  Websiteniz için tanıtım hazırlama işlemi zaman isteyen bir iştir. Özellikleri yüksek bilgisayarlara sahip olmanız gerekir. Hazırlama işlemlerinizi sizler için hızlıca gerçekleştiriyoruz. Bu iş için ayırabileceğiniz bir bütçe yoksa ve kendiniz oluşturmak isterseniz sizler için Kendini Kanıtlamış 26 Animasyon Programı konumuza bakmalısınız. Tavsiye etmiş olduğumuz 26 animasyon programı dışında whiteboard tekniği ile daha hızlı videolar oluşturmak isterseniz Whiteboard Animasyon konumuzdan bizlere yaptırabilir veya En Başarılı 10 Whiteboard Animasyon Programı konumuzdaki tavsiyelerimizi dikkate alarak whiteboard animasyonlar oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınız video tasarımlarının hiç birini kaldırabilecek özelliklere sahip değilse telefondan üzerinden video oluşturabilirsiniz. En İyi 10 Mobil Video Düzenleyici listesine bakarak telefonunuza uygulama kurun ve tanıtım videosu oluşturmaya başlayın. Cep telefonunuz da programları kaldırabilecek özelliklere sahip değilse bize ulaşmaktan başka çareniz yok maalesef. Ekiplerimiz sizler için en etkileyici videoyu oluşturacaktır. Web site tanıtım videosu hazırlama işlerinde biz ücretsiz programlar kullanıyoruz.

  Website tanıtım videosu

  Site Tanıtımı Bütçesi Nasıl Ayarlanmalı?

  Sitenizi büyütmeye karar verdiyseniz bütçe planlaması yapmanız gerekecektir. Aksi halde kontrolsüz şekilde büyüyecek ve sonunda kontrolsüz şekilde tekrar küçülebilirsiniz. Başarı merdivenlerini planlı ve adım adım çıkmak, zirve noktasında sürekli şekilde kalabilmenizi sağlayacaktır. Önemli olan ilk konu websitenizin tam olarak ne iş yaptığıdır. Yani web sayfanız ziyaretçilerine ne gibi hizmetler sunuyor? Sağladığınız hizmet gelir getiriyor mu? Getiriyorsa bütçeyi nasıl ayarlamalıyım? Web site tanıtım videosu yaptırmalı mıyım?

  Web sitesi kavramı oldukça geniş bir kavramdır. Gelir elde etmeyen, gelir elde eden, gelir dağıtan gibi bir çok kategoriye girebilirsiniz. Örneğin haber sitelerini ele alalım. Haber siteleri gelir elde etmeden hizmetlerini sağlayamazlar. Çünkü haberlerin yazılması, resimlerin hazırlanması, grafiklerin yapılması gibi birçok işlemin yapılması gerekmektedir. İşleri yapılması için haliyle grafiker, editör, yazarların çalışması ve bu kişilerin hizmet karşılığında ücret alması gerekir. Haber siteleri genellikle google adchoices reklamlarından faydalanır. Aldığı reklamların görüntülenme sayısı veya tıklanma sayılarına göre ödemeler alır. Sonrasında mobil uygulama yaptırırlar ve AdMob kullanmaya başlarlar. Gelirlerini arttırmaya çalışırlar. Web site tanıtım videosu yaptırırlar. Sürekliliği sağlamış, gelir elde edebilen sitelerin sadece tanıtım bütçesi hesaplanırken edinmiş olduğumuz tecrübelere göre şu tavsiyelerde bulunabiliriz;

  • Aylık geliri 1000₺ altında olan siteler için gelirlerin %100’ünü
  • Aylık geliri 1000₺-2000₺ arasında olan siteler için gelirlerin %85’ini
  • Aylık geliri 2000-7000₺ arasında olan siteler için gelirlerin %70’ini
  • Aylık geliri 7000-15000₺ arasında olan siteler için gelirlerin %55’ini
  • Aylık geliri 15000-35000₺ arasında olan siteler için gelirlerin %40’ını
  • Aylık geliri 35000₺’den daha yüksek siteler için gelirlerin %30’unu

  tekrar tanıtımlara ayırmalarını tavsiye etmekteyiz.  Gelir sağlayan sitelerin, gelirlerini tekrar tanıtım amaçlı kullandıkları zaman gelirlerinin arttığı görülmüştür. SlideLegend’de yayınlanan advertising value and advertising on the web – Blog @management isimli bilimsel makalede web üzerinden reklam yapmanın faydaları açıkça belirtilmiştir. Telif hakları dolayısıyla yayınlamadığımız resimleri bulunan Video Advertising isimli bilimsel makaleye göz atmak için FreePatentsOnline Video Advertising sayfasına göz atabilirsiniz. Belirttiğimiz 2 video makalesine göz attığınız zaman zaten video reklamları vermeye başlayacaksınız. Başarı elde etmek için kesenin ağzını biraz açmak gerekir. Video tasarımına veya reklamlara ödenen ücretleri masraf olarak görmemek gerekir. Harcayacağınız bu ücretler sizlere tekrar ücret olarak dönecektir. Reklamların pazarlama bütçesi ile ilgili gerçekleştirilmiş ampirik bir çalışma görmek isterseniz Springer Marketing Budgeting Practices: An Empirical Study sizler için güzel bir örnek olabilir.  Böylelikle web site tanıtım videosu yaptırmanın faydaları daha iyi anlaşılabilir.

  1.403
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tanitimvideosu.com
  Tanitimvideosu.com
  Merhaba!
  İstediğiniz çalışmayı tarif edebilir misiniz?
  1