Tanıtım Videosu Hazırlama

Tanıtım Videosu Hazırlama

Tanıtım videosu hazırlama ustalık gerektiren bir iştir. Talep etmeniz halinde ekiplerimiz, tanıtım videonuzu hazırlayarak sizlere teslim eder. Artık her sektörde vazgeçilmez hale gelmiş olan tanıtım videoları; animasyon videolar, whiteboard videolar, görseller, üç boyutlu çizimler ve gerçek görüntüler kullanılarak tanıtım videoları yapılmaktadır. Ürün tanıtım videoları, firma tanıtım videoları, web sayfası tanıtım videoları, mobil uygulama tanıtım videoları, sosyal medya hesapları için kişiye özel hazırlanan tanıtım videoları, YouTube kanalı tanıtım videoları ve istenilen her alanda tanıtım videosu hazırlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Sizler de cazip fiyatlarla etkili bir tanıtım videosuna sahip olmak istiyorsanız iletişim formundan veya sayfanın sol alt köşesindeki whatsapp butonuna tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş Formunu Doldurun ve Gönderin

  Örnek Tanıtım Videoları

  Tanıtım Videosu Hazırlama

  Her alan için farklı tanıtım videosu hazırlama seçeneği ve önerisi sunuyoruz. İlk başlarda tanitimvideosu.com/kat/videolar/urun-tanitim-videolari hazırlama talepleri gelirken, teknoloji çağının bu kadar içine girmemizle beraber instagram profili tanıtım videosu, facebook sayfası tanıtım videosu, youtube kanalı tanıtım videosu, twitter hesabı tanıtım videosu gibi bireysel çalışmalarda çok hızlı bir talep artışı gözlemlemekteyiz. Teknoloji çağının bir diğer farklılaşma getirisi ise; insanların e-ticarete ve internet üzerinden alış ve satışa yönelmesi olmuştur. Artık firmalar dükkan kirası, personel giderleri (maaş, sigorta, yol, yemek masrafları vs), fatura giderleri (elektrik, ısınma, soğutma, internet vs.) gibi harcamalar yapmak yerine; sanal ticaret yaparak hem masraflarını en aza indirgiyor, hem de hedef kitlesini en az %500 genişletiyor. Giderler azaltılmışken ulaşılan kişi sayısı ve dolayısıyla artan satışlar elde eden satıcı giderleri azaldığı için fiyatlarını da daha uyguna indirgeyerek hem üretici hem tüketici memnuniyetini maksimum seviyede tutmuş oluyor.

  Peki tüketicinin size ve ürünlerinize güvenini nasıl sağlayabilirsiniz? Müşteri ilk önce alacağı ürünü görmek, özelliklerine kolaylıkla ulaşmak ister. Ve bunun için alışveriş yapmadan önce almak istediği ürünün tanıtım videosunu araştırır, tanıtım videosunu bulamadığı ürün onu yeterince memnun etmez ve muadili başka bir ürün bakmak ister. Çünkü kargosuydu, iadesiydi bunlar müşterinin istemediği uğraşılardır, tabii satıcı için de aynı şey geçerlidir. Muadili olan ürünün tanıtım videosunu varsa ve mevcuttaki tanıtım videosu, müşteriyi ikna edecek potansiyele sahipse çoktan o müşteriyi kaybettiniz demektir. Düşünsenize kim bilir kaç tane bu şekilde müşteri kaybettiniz?

  Ürün tanıtım filmi yapma

  Gelir gider hesabı yaptığınızda tanıtım videosu hazırlama işine yapacağınız masrafın karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Artık her firmanın en az bir tane tanıtım videosu mevcut. Sizin hala bir tanıtım videonuz yok mu? İletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir, veya sayfanın sol alt köşesindeki whatsapp butonuna tıklayarak online görüşme sağlayabilirsiniz. Fiyat teklifi almak tamamen ücretsizdir. Kaliteli, yüksek çözünürlüklü, etkileyici, akıcı ve ikna edici tanıtım videosu yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bize sormadan video yaptırmayın.

  Tanıtım Videosu Hazırlama Programı

  Tanıtım videosu hazırlama programı olarak 26 program tavsiyemiz var. Tüm tavsiyelerimizi tanitimvideosu.com/kendini-kanitlamis-26-animasyon-programi adresinde derledik. Derlediğimiz tanıtım videosu programlarını aşağıda tablo halinde de veriyoruz.

  En Çok Tercih Edilen Tanıtım Videoları

  Birçok farklı alanda tercih edilen tanıtım videolarının en çok tercih edilenlerini sizler için sıraladık. Kişisel tanıtım videolarında en çok talep gördüğümüz sosyal medya alanı instagram ve YouTube kullanıcıları oluyor.

  1) Ürün/ Firma Tanıtım Videosu Yapma

  Firmalar genellikle ilk önce yaptıkları işi, verdikleri hizmeti anlatan, tanıtan kısa ve öz bir tanıtım videosu hazırlatarak müşterilerin kafasındaki soru işaretlerini giderip güven kazanmayı tercih etmektedirler. Ardından sattıkları her bir ürün veya verdikleri her bir hizmet için bireysel tanıtım videosu hazırlatmayı tercih ediyorlar. Web sayfası tanıtım videoları ve mobil uygulama tanıtım videoları da oldukça rağbet görmektedir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerin hepsinin olumlu olması bizlerin işimize daha sarılarak çalışmasını sağlıyor ve çok motive oluyoruz. tanitimvideosu.com/urun-tanitim-filmi adresinden çeşitli ürün tanıtımları görebilirsiniz.

  Ürün tanıtım videosu

  Ürünler için tanıtım videosu hazırlama

  2) İnstagram Tanıtım Videosu Yapma

  İnstagramda genelde ticari amaçlı tanıtım videosu hazırlama talepleriyle karşılaşırken; aynı zamanda instagram çekiliş videoları ve instagram kampanya videoları talepleri de oldukça fazla almaktayız. Çekiliş ve kampanya görselleri talep eden kullanıcılarımız da mevcut fakat etkileyici bir çalışma isteyenler çekiliş ve kampanya tanıtım videosu hazırlama talebinde bulunmaktalar. İnstagram 1:1 oranında görseller ile çalışmaktadır. 16:9 oranlarında ekran seçenekleri bulunsa da en verimli ölçek 1:1 video ölçeğidir. tanitimvideosu.com/instagram-reklam-videosu-hazirlama adresinde instagram reklam videosu hazırlama işleri için seçenekler sunulmuştur.

  instagram reklam videosu

  İnstagram tanıtım videosu hazırlama

  3) YouTube Kanal Tanıtım Videosu Yapma

  YouTube kanalı tanıtım videosu hazırlatmak isteyen kullanıcılarımıza ise öncelikle tanitimvideosu.com/youtube-intro-yapma yoksa ilk olarak; genellikle 7-15 saniye arası bir intro video hazırlıyoruz. Yüklenilen her videonun genellikle başında, isteğe göre ortasında veya sonunda hep aynı intro videonun kullanılması kullanıcıların zihninde daha çok yer etmenizi sağlıyor. İntro videosu çalışmasının ardından YouTube kanalını tanıtan ve müşterimizin talepleri doğrultusunda YouTube kanalı tanıtım videosu hazırlıyoruz. YouTube videoları için introlar vazgeçilmez bir görüntüdür. Kanal tanıtım videosu yaptırdıktan sonra kanalınız takipçileriniz tarafından daha sık takip edilir böylelikle takipçi sayınız artar.

  Youtube intro hazırlama

  Youtube tanıtım videosu yapma

  4) Animasyon Tanıtım Videosu

  Tanıtım videosu hazırlama işleri için kullanılan tanıtım videosu programları ile çok çeşitli videolar tasarlanabilir. Tasarımların bazıları animasyon videolardan oluşabilir. Animasyon tanıtım videosu hazırlama işleriniz teknik ekiplerimizce yapılır ve iş yoğunluğuna göre ortalama 2 gün içerisinde size teslim edilir. Animasyon videolar iki boyutlu (2D) ve üç boyutlu (3D) olarak alt dallara ayrılmaktadır. Her iki türün kendi içerisinde çözünürlük kalitesi alt hizmetleri bulunmaktadır. Üç boyutlu animasyon fiyatları, iki boyutlu animasyon fiyatlarından daha yüksektir. En optimize animasyon hazırlama özellikleri; iki boyutlu ve 4k çözünürlüğe sahip animasyonlardır. İki boyutlu animasyon ve SD çözünürlük kalitesi daha ekonomik gibi görünse de, alınan verim göz önüne alındığında en optimize edilmiş özellikler 2D ve 4K’dır. tanitimvideosu.com/animasyon-yapma sayfamızda detaylı olarak tüm özellikleri anlattık. Göz atabilirsiniz.

  Animasyon reklam videosu

  Animasyon tanıtım videosu

  5) Facebook Reklam Tanıtım Videosu Hazırlama

  Facebook reklam tanıtım videosu hazırlama işleri facebook sosyal medya platformunda çok büyük etkiler yaratabilir. Örneğin bir işletmeniz var ve yeterince ciro elde edemiyorsanız facebook reklam videosu yolunu denemelisiniz. tanitimvideosu.com/facebook-reklam-videosu-hazirlama sayfamızda kapsamlı bilgiler sunduk. Facebook reklamları için optimize edilmesi gereken konuları, hedef kitlenizi aynı konu altında anlattık. Önce sayfanın en üst bölümünde bulunan iletişim formunu doldurarak veya ekranınızın sol alt köşesinde bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak facebook reklam videosu yaptırabilirsiniz. Facebook için oluşturduğumuz videolarda 26 farklı tanıtım videosu hazırlama programı kullanılabilir. İhtiyaca göre bazen 1 program yeterli olurken bazen 10 ayrı animasyon programına ihtiyaç duyulabilmektedir. Bunun amacı ise en hızlı şekilde animasyon videoların tamamlanmasıdır.

  Facebook reklam videosu hazırlama

  6) Whiteboard Animasyon Tanıtım Videosu Hazırlama

  Belki de en sempatik tanıtım videoları listesinin zirvesinde whiteboard tanıtım videosu bulunmaktadır. Herkes tarafından beğenilen ve yapımı, animasyon yapımına göre daha kolay olan whiteboard tanıtım videosu detaylı bilgiyi tanitimvideosu.com/whiteboard-animasyon adresinde sizlere sunmuştuk. tanitimvideosu.com/en-basarili-10-whiteboard-animasyon-programi adresinde ise 10 farklı whiteboard animasyon programını incelemiştik. Whiteboard (beyaz tahta) video tekniği; bir resmin el ve kalem yardımıyla çiziliyormuş gibi gösterilmesine verilen addır. Aşağıdaki resim bir whiteboard sahne örneğidir. Kalem tutan el, bilgisayar başında sevinen bir karikatürü çiziyor. İşte bu tekniğe whiteboard animasyon tekniği diyoruz.

  Whiteboard tanıtım videosu hazırlama

  Whiteboard animasyon tekniği

  7) Website Tanıtım Videosu Hazırlama

  Website tanıtım videosu hazırlama ile sitelerinizin ziyaretçi sayılarını arttırabilir, e-ticaret yapıyorsanız kazancınızı katlayabilirsiniz. Marka bilinirliğinizi arttırdıktan sonra cirolarınıza olumlu etkiler yaptığını görebilirsiniz. tanitimvideosu.com/site-tanitim-videosu sayfamızda örnek websitesi tanıtım videosu görebilirsiniz. Website tanıtım işlerinizi ortalama 24 saat içerisinde teslim ediyoruz.

  Websitesi reklam

  Web site tanıtım videosu hazırlama

  8) Mobil Uygulama Tanıtım Videosu Hazırlama

  Mobil uygulama tanıtım videosu hazırlama işlerinizle kullanıcılarınızı katlayarak arttırabilirsiniz. Dikkat ederseniz çoğu yaygın mobil uygulaması youtube, instagram, facebook, google gibi ziyaretçi sayısı çok yüksek sitelere reklamlar vermektedir. Reklamların %90’ı videolardan oluşmaktadır. Çünkü mobil uygulamalar dinamik görünümlere(hareketli görünümlere) sahip olduklarından, izleyiciye uygulamadan bir kaç kesit göstermek faydalı olacaktır. tanitimvideosu.com/mobil-uygulama-tanitim-videosu adresinde örnek mobil uygulama tanıtım videoları görebilirsiniz.

  Mobil Uygulama Tanıtım Videosu

  9) Stop Motion Tanıtım Videosu Hazırlama

  Listemizin en sonuna en şirin tanıtım videosunu sakladık. Stop motion videosu hazırlama yöntemiyle çok sempatik animasyonlar oluşturulabilir. Ciddi bir iş yapıyorsanız (örneğin hukuk bürosu, danışmanlık vb.) stop motion size uygun olmayabilir fakat örneğin jelibon, park, yüksek yaş aralığı hedeflemeyen işletmeler ve çocuklara hitap eden diğer işler ile ilgili videolarda stop motion videolar tercih edilebilir. tanitimvideosu.com/stop-motion-video-yapma sayfamızda çeşitli stop motion örnekleri sunduk. Listemizi stop motion ile noktalıyoruz.

   

  1.497
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tanitimvideosu.com
  Tanitimvideosu.com
  Merhaba!
  İstediğiniz çalışmayı tarif edebilir misiniz?
  1