Sevgiliye Animasyon

Sevgiliye Animasyon

Sevgiliye animasyon video hazırlatarak anılarınızı ölümsüzleştirmek için aşağıda bulunan iletişim formunu doldurunuz veya sol alt köşede bulunan whatsapp ikonuna basarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen sipariş vermeden önce sayfanın tamamını okuyunuz. Alt kısımda bazı örnek çalışmalarımızı paylaştık. Daha fazla örnek görmek için lütfen bize ulaşınız. Ayrıca sevgilinize daha farklı çalışmalar isterseniz Doğum Günü Videosu, Evlilik Yıldönümü Videosu Hazırlama, Whiteboard Animasyon konularımızda örnek videolara göz atabilirsiniz.

Sevgiliye Animasyon Örnekleri

Animasyon Video İçin İletişim Formu

  Sevgiliye Animasyonda 2D mi 3D mi?

  Sevgilinize animasyon video hazırlatmak istiyorsanız öncelikle videonun iki boyutlu(2D) mu yoksa üç boyutlu(3D) mu olması gerektiğine karar vermelisiniz. Hangi boyutun seçileceğine dair fikriniz yoksa teknik ekiplerimizden ücretsiz destek alabilir veya alt bölümü okuyabilirsiniz. 3D her zaman daha etkilidir ancak konu bütçe ile alakalıdır.

  Üç Boyut veya İki Boyut Seçimi

  Sevdiklerinize animasyon yaptırmayı düşünüyorsanız iki boyutlu olarak yapılmasını tavsiye ediyoruz ancak bu durum tamamen sizin bütçenizle alakalıdır. Üç boyutlu videolar, iki boyutlu videolara göre daha yüksek bütçe istemektedir. İki boyutlu videolar hem daha ekonomik hem daha hızlı sürede teslim edilmektedir. Ayrıca iki boyutlu videolar da hikayelerinizi daha akıcı anlatabiliriz. Ekonomik ve hızlı şekilde daha fazla sayıda hikaye canlandırabiliriz. Üç boyutlu animasyonlar ise daha profesyonel görünür. İki boyutluya göre arasında 10 kat fiyat farkı var. Teslim süresi de iki boyutluya göre daha uzundur. Örneğin iki boyutlu 3 gün içerisinde teslim edebilirse üç boyutlu videoların senaryolarına göre 30 gün sürebilir.

  Sevgililer Günü Videosu

  14 Şubat Sevgililer Gününe özel bir video oluşturmak isterseniz, yine bu sayfadan faydalanabilirsiniz. Sevgililer günü her ilişki için özeldir. Eşiniz, sevgiliniz, nişanlınız, sözlünüz veya hoşlandığınız bir kişiye özel sevgililer günü animasyon videosu yaptırarak onları şaşırtabilirsiniz. Şaşırtan sevgililer günü hediyeleri arasında animasyon büyük pay sahibidir. Klişeleşmiş ve herkes tarafından tercih edilen hediyeler beklenen etkiyi gösterememektedir. Animasyon video hediyesi vereceğiniz kişi; hediyesini tüm arkadaşlarıyla whatsapp durumunda, facebook/instagram/twitter gibi sosyal medya hesaplarında paylaşabileceği için çevresi tarafından da beğenilecektir. Dolayısıyla sevgililer günü animasyon video hediyesi hazırlama konusunda size yardımcı olabiliriz.

  Evlilik Yıldönümü Animasyon Video

  Evlilik Yıldönümü Videosu, tanışma yıldönümü, özel gün kutlamaları için çeşitli videolar hazırlayabiliriz. Evlilik yıldönümünde genellikle iki boyutlu olarak hazırlanır ve çoğu durumda gerçek görüntüler kullanılır. Mesela gerçek bir ağaç çevresine resimlerinizin bulunduğu bir konsept yapılır. Kamera değişik açılarda hareket eder ve güzel bir ambiyans çıkar. Evlilik yıldönümü, sevgililer günü ve sevgiliye video konuları gizlilik arz ettiğinden dolayı sadece video sahibinin onayını aldığımızda yayınlayabiliyoruz. Evlilik yıldönümü animasyon videosu örnek videoları görmek için bize ulaşabilirsiniz.

  Sevgiliye Animasyon Film

  Sevgilinize animasyon film oluşturabiliriz. Hazırlanacak olan sevgiliye animasyon film, çizgi film tarzında yapılmamaktadır. Çizgi film çok büyük emek ve zaman gerektirmektedir. Çizgi film konusu ise yine bütçe ile alakalıdır. Bütçe sorunu yoksa sevgilinizle birlikte size benzeyen karakterler oluşturuyoruz ve hikayeniz animasyona döküyoruz. Örneğin bir cafede göz göze gelmeniz ve gidip sevgilinizle konuşma sonucunda tanıştığınız hikayeniz olsun. Cafeyi, sizi, sevgilinizi ve hikayenizi modelliyoruz. Hikayenizi tam olarak 3D üç boyutlu animasyona dönüştürüyoruz ve sizde bunu sevdiğinize iletiyorsunuz. Tanışma hikayenizi ölümsüzleştiriyorsunuz. Fakat hikayenizi 3D görüntüye dökmek için iki boyutluya göre fazla bütçe istemektedir. Tercih tamamen size aittir.

  Sevgiliye Edit Videolar

  Sevgiliye animasyon konusunda edit videolar da oluşturabiliriz. Sevgiliye edit videolar oluşturmak için öncelikle çektiğiniz videoları bize göndermeniz gerekiyor. Henüz video çekmediyseniz, çalışmanıza bir kurgu belirleyebiliriz. Tarif ettiğimiz şekilde videolar çekerseniz, sevgiliye animasyon olarak edit videonuz daha etkileyici olacaktır. Sevgiliye edit videolarınızı profesyonel ve güzel bir sunumla hazırlayabiliriz.

  Sevgiliye Video Hazırlama

  Sevgiliye animasyon hazırlama konusunda çok çeşitli çözümler bulunmaktadır. Sadece animasyon olarak düşünülmemelidir. Teknik ekiplerimizle görüştüğünüz zaman mutlaka sevgiliye animasyon örnek videoları isteyiniz. Biz, gerçek kamera ile çekilmiş bazı görüntülerle çok etkileyici çalışmalar oluşturuyoruz. Müşterilerimizin çoğu bahsettiğimiz gerçek görüntülerle zenginleştirilmiş videoları tercih etmektedir. Ekibimiz size örnek videoları gönderdiği zaman ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Sevgiliye animasyon konusunda çok fazla bütçe tüketilmesini doğru bulmuyoruz. Amacımız sevdiğiniz kişinin kendini özel hissetmesi ve sizin onu düşündüğünüzü bilmesi olduğu için, optimum çözüm üretmek isteriz ancak tüm bu bilgilere rağmen yüksek bütçeli animasyon video isterseniz, ekiplerimiz oluşturacaktır.

  Sevgiliye Çizgi Film Video

  Sevgiliye çizgi film video hediyesi vermek isteyebilirsiniz. Önceki bölümlerde de altını çizdiğimiz üzere, sevgiliye animasyon konusunda çizgi film önermiyoruz. Bu iş için fazla bir bütçe kullanmayı doğru bulmuyoruz. Sevdiğiniz kişinin mutluluğu bizim için en önemli konudur. Videoyu gönderdiğinizde izleyen kişi mutlu oluyorsa başarılı olduk demektir. Sevindirmek istediğiniz kişi eğer ki bunu arkadaşlarıyla paylaşıyorsa hedefimize tam olarak ulaştık anlamı taşır. Hal böyleyken; çok fazla bütçeler kullanıp sevdiğiniz kişiye çizgi film animasyon film yapma konusu tercih etmemeniz gerekir. Bütçeniz müsait ise istediğiniz gibi çizgi film oluşturabiliriz. Fiyat teklifi almak için teknik ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

  Sevgiliye Ücretsiz Animasyon Hazırlanabilir Mi?

  Sevgilinize ücretsiz animasyon video hazırlamak günümüz şartlarında pek mümkün değildir. Belirli programlar kısıtlı animasyon yapımlarına izin veriyor. Hazır şablonlar kullanılarak basit animasyonlar yapabilirsiniz ancak aklınızdaki hikayeyi görüntüye dökemezsiniz. Ancak program bilginiz varsa ücretsiz animasyon programlar kullanarak ücretsiz şekilde hazırlayabilirsiniz. Program bilginiz yoksa; animasyon programı öğrenmek için zaman ve emek gerektirdiğini belirtmek gerekir. Kendini Kanıtlamış 26 Animasyon Programı ve En Başarılı 10 Whiteboard Animasyon Programı konularımıza göz atarak istediğiniz programı seçebilirsiniz. Programların eğitim videoları youtube gibi video paylaşım sitelerinde var.

  Sevgiliye Slayt Sözleri

  Sevgilinize bütçe harcamadan güzel sözler iletmek isterseniz sevgiliye slayt sözleri hazırladık. Resimlerinde üstünde bulunan website adresimizi silmeden izinsiz şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz sadece size özel, sizin resimlerinizden oluşan slayt resimleri hazırlayabiliriz. Sizler için ücretsiz şekilde hazırlamış olduğumuz ve sadece tanitimvideosu.com adresinde bulabileceğiniz özgün çalışmalarımız aşağıda listelenmiştir. Dolayısıyla dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

  Romantik Animasyon Video Hazırlama

  Sevgiliye animasyon video hazırlama çok geniş yelpazesi bulunan konuların başında gelmektedir. Tanışma anınızla birlikte başlayan hikayelerinizin mutlaka önemli anları vardır. Belki tanışma hikayeniz bile sizin için çok önemlidir. Bugüne dek yaşadığınız olaylar silsilesi, mutlaka hatırlanması gereken olayları da tarihin tozlu raflarına kaldırmıştır ancak hafızamız maalesef olayların çoğunu unutur. Romantik animasyon yaptırmaya karar verdiğinizde hafızanızı tazelersiniz. Tazelediğinizde fark edersiniz ki birçok anınız tarihin tozlu raflarında yerini almıştır. Bu anılarınızı tozlu raflardan indirerek sevgiliye animasyona dönüştürdüğünüzde muhteşem bir mutluluk hissi verecektir. Beraber yaptığınız bir yemek, yolda yürürken düştüğünüz bir yer veya ilk konuştuğunuzda sevgilinizin üstünde nasıl bir elbise olduğunu bildiğinizi göstermek; sizi bulutların üzerine çıkartmaya yetecektir. Böylelikle sevgiliye animasyon videonun önemi bir kez daha anlaşılmaktadır.

  742
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Tanitimvideosu.com
  Tanitimvideosu.com
  Merhaba!
  İstediğiniz çalışmayı tarif edebilir misiniz?
  1