Tanıtım Videosu Örnekleri ve Fiyatları

Tanıtım Videosu Örnekleri ve Fiyatları

Tanıtım videosu örnekleri ve fiyatları konusu araştırılması gereken bir konudur. Tavsiyemiz yazının her kelimesine kadar okumanızdır. Bu yazıyı okuduktan sonra bütçenize en uygun ve sizi hedefinize en kısa sürede ulaştıracak çözümü tercih edebileceksiniz. Sunduğumuz çözümler konusunda aklınıza takılan ve daha farklı şekillerde çalışmalar isterseniz İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz hızlı iletişim kurabilmek adına sol alt köşede bulunan WhatsApp ikonuna tıklayarak doğrudan WhatsApp üzerinden iletişim kurabiliriz.

Tanıtım Videosu Örnekleri

Tanıtım videosu örnekleri aşağıda listelenmiştir. Liste genişletilebilir ancak tüm örnekleri bu bölümde vermemiz mümkün değildir. Tanıtım videosu örnekleri bir çok konuda size yön gösterebilir. Bu listede bulunan tanıtım video örnekleri ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamıyorsa lütfen bizimle iletişime geçin. Daha fazla tanıtım videosu örnekleri gösterebiliriz. Aklınızdaki düşünceye en yakın olan videoyu bizlere gösterebilirseniz süreçlerimiz daha hızlı ilerleyecektir. 

Seslendirmeli Tanıtım Videosu

En çok tavsiye ettiğimiz yöntemdir. Seslendirmeli ve seslendirmesiz tanıtım videoları karşılaştırıldığında aralarında çok büyük bir verim alınabilirlik farkı vardır. Seslendirme olmayan videolarda izleyicilerin dikkatini çekme konusu oldukça zayıftır. Bu sebeple tanıtım videosu yaptırırken seslendirmeli tanıtım videolarının daha çok verim sağladığı Bilimsel çalışmalarda da ortaya çıkmaktadır. Aşağıdaki listede seslendirmeli şekilde hazırlanmış tanıtım videosu örneklerini bulabilirsiniz. 

Animasyon Tanıtım Videosu Örnekleri

Animasyon tanıtım videosu örnekleri listesi aşağıda paylaşılmıştır. Bir videonun hem animasyon hem seslendirmeli şekilde olması alınabilecek verimi en üst düzeye çıkartmaktadır. Bilimsel çalışmalar animasyon videonun, gerçek videolara göre izlenmesinin daha yüksek olduğunu ortaya koymaktadır. Bu bilimsel gerçeklere karşı karşıya kaldığımız zaman karşımıza bir strateji çıkmaktadır. Buda animasyon videoları çok daha iyi kullanabilmek. Animasyon videolarının tercih edilmesi aslında sizin sektörünüzle ilgilidir. Animasyon tanıtım videosu her sektöre uygun olmayabilir. Hangi tür tanıtım videosu kullanmanız gerektiğine karar veremediyseniz lütfen bizimle iletişime geçin. Profesyonel ekiplerimiz sektörümüze ve işinize uygun bir reklam Strateji geliştirme birimi gibi size öncülük edecektir. Bu işlem sadece öncelikle kalmayacak aslında Marka değerinizin daha çok yükselmesi için ne gibi çalışmalar yapılması gerektiğini de sizlere tek tek anlatacaktır. Buyrun animasyon tanıtım videosu örnekleri listesini inceleyelim. 

Gerçek Çekim Tanıtım Videosu Örnekleri

Gerçek çekim tanıtım videosu örnekleri  aşağıda listelenmiştir. Sizi müşterilerimize tanıtacak videonun animasyon tanıtım videosu mu yoksa gerçek çekim tanıtım videosu mu olmalı konusunu profesyonel ekiplerimizle görüştükten sonra nihayete erdirebiliriz. Bazen hem gerçek çekim videoları hem de animasyon videolarını tek bir tanıtım videosu çatısı altında kullanmamız gerekebilir.  Bunun için sizlerle ortak bir karar da buluşmamız gerekiyor. Gerçek çekim tanıtım videoları genellikle bir işletmenin ofisini tanıtmak veya üretim yapan bir imalathanenin müşteri portföyünü arttırmak için tercih ettiğimiz bir tekniktir. Gerçek çekim tanıtım videolarında bazen röportajlar gerçekleştirilebilir. Genellikle röpörtaj yapılacak kişi işletmenin yönetim kurulu başkanı veya Genel müdürü veya şirketlerin doğrudan sahipleri olarak tercih edilmektedir. Gerçek çekim tanıtım videosu örneklerine bakarak bu yöntemi tercih etmeye karar verebilirsiniz ve bu tamamen kişisel bir karardır. Profesyonel ekiplerimiz sizlere mutlaka tavsiyelerde bulunacak vardır ancak nihai karar verici sizlersiniz. Çünkü yaptığınız işi en iyi siz bilirsiniz ve biz yapmış olduğunuz işi sizden daha iyi anlayamayız. Bu sebeple video ya yön verici sizlersiniz. Aşağıda ki listede gerçek çekim yapılmış bazı tanıtım videosu örnekleri bulunmaktadır. Tanıtım videosu hazırlanırken gerçek görüntülerin kullanılmasını istiyorsanız drone çekimlerinin de bir alternatif olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Aşağıda bulunan done çekim videosuna bakabilirsiniz. Drone’da gerçek çekimdir.

Drone Tanıtım Videosu Örnekleri

Aşağıdaki listede drawn tanıtım videosu örnekleri bulunmaktadır. Arsanız, imalathaneniz, fabrikanız, inşaat alanlarınız, depolama alanlarınız, taşımacılık işlemleri, kargo, konteynerler vb sektörler için drone ile çekilmiş videolarla tanıtım videosu hazırlanmasını tavsiye edebiliriz. Örnek theron tanıtım videosu çalışmalarımızı inceledikten sonra sektörümüzü bununla ilgili olup olmadığına sizlerde karar verebilirsiniz. Drone tanıtım videosu fiyatları ve bunun bir senaryo ile tanıtım videosuna dönüştürülmesi için montaj/seslendirme işlemlerinin tamamlanması dahil 500$’dan başlıyor diyebiliriz. Çekim yapılacak yerin niteliği ve konum bilgisi de oldukça önemlidir.

Whiteboard Tanıtım Videosu Örnekleri

 Beyaz tahta videoları olarak da anılan bu tanıtım video çeşidi oldukça sempatiktir. Daha çok belirli bir hizmet sektörüne yelpaze açan bu tür işlemlerinizin daha çok Siyah-beyaz çizimle anlatıldığı bir tanıtım videosu çeşididir. Whiteboard tanıtım videosu örnekleri aşağıda bulunmaktadır dilerseniz göz atabilirsiniz. Bu tür tanıtım videosu hazırlama konusunda en ekonomik yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen her konunun Siyah-beyaz çizimlerle anlatılması oldukça kolaydır. Konuyla ilgili sitemizde daha detaylı konular bulunmaktadır. Dilerseniz whiteboard tanıtım videosu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Whiteboard tanıtım videosu fiyatları 75$’dan başlamaktadır. Bu fiyat videonun süresine, çözünürlüğüne göre değişebilmektedir.

Karakter Canlandırmalı (Rigleme) Tanıtım Videosu

Karakter canlandırma tanıtım videosu bu sektörde en çok bütçe harcayan konuların başında yer almaktadır. Oldukça zahmetli ve oluşturulması için çok süre gerekmektedir. Dolayısıyla tanıtım videosu oluşturma anlamında hem en etkileyici yöntem hem de en çok bütçe gerektiren animasyon türü olarak bilinmektedir. Rigleme (rigging) dediğimiz olay ise karakterin kemikleri ile birlikte dizayn edilerek gerçek fiziki koşullara göre hareket etmesini sağlamak demektir. Örneğin karakter yürüme esnasında sağ ayağını ileri atarken sol kolunun da hareket etmesini sağlamak için tüm kemiklerim birbirine bağlanması gerekmektedir. Aşağıdaki videoda ne demek istediğimizi anlatmaya çalıştık. Videoda da gördüğünüz üzere karakter canlandırma tanıtım videosu oldukça profesyonel görünmekte ve en etkileyici videolar arasında yerini almaktadır. Ancak gerek bütçe gerek teslimat zamanı göz önüne alındığında çok fazla tercih edilmeyen bir türüdür. Karakter canlandırma tanıtım videosu fiyatları çok değişkenlik göstermekle birlikte; karekter sayısı, fizik hareketleri, seslendirmesi, karakterin boyutu(iki boyutlu veya üç boyutlu, 2D/3D) gibi konular fiyatı etkilemektedir. Senaryoyu görmeden maalesef karakter rigleme ile ilgili fiyat verilememektedir.

Seslendirmesiz Tanıtım Videosu

Seslendirme olmadan oluşturulan tanıtım videolarını tavsiye etmiyoruz. Müşterilerimizden tarafımıza iletilen geri bildirimlere dikkat ettiğimizde; seslendirmeli tanıtım videosunun çok daha verimli olduğunu görüyoruz. Seslendirmesiz tanıtım videosu da sektörünüzü dikkate alarak yapılabilir. Bu konu için lütfen bizimle iletişime geçin. Ekiplerimizin size en uygun türü tavsiye edeceklerdir. Nihai karar size aittir. Buradaki belirleyici konu bütçe ve zamandır. Video siparişi verirken ekiplerimize çalışmanın kaç gün içerisinde teslim edileceğini mutlaka sorun. Fiyat/performans değerlendirmesini yaptıktan sonra dilediğiniz türde animasyonlar veya tanıtımlar oluşturabiliriz. Seslendirmesiz tanıtım videosu fiyatları için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir veya sayfanın sol alt köşesinde bulunan whatsapp ikonu üzerinden hızlıca seslendirmesiz tanıtım videosu fiyatı verebiliriz.

Tanıtım Videosu Fiyatları

Tanıtım videosu fiyatları seçeceğiniz türe göre değişkenlik göstermektedir. Yukarıda listelediğimiz 7 farklı konunun hangisi sizin için uygunsa bize belirtiniz. Aklınızdaki video formatını tam olarak anlayabilmemiz için örnek bir video göstermeniz sürecimizi oldukça hızlandıracaktır. Bildiğiniz üzere videolar insanoğlunun hayal gücüyle sınırlıdır. Hayal gücünün ekrana yansıtılabilmesi de meşakkatli bir iştir. Bazen ekrana yansıtılan düşünceler kolaylıkla yapılabilirken bazen de haftalarca sürebilmektedir. İsteyeceğiniz videonun türüne, süresine, çözünürlüğüne göre fiyatlar değişebilmekteyken yaklaşık olarak kısa ve detaylı olmayan bir tanıtım videosu fiyatı 100$’dan başlamaktadır. İsteklere, taleplere göre bu fiyat değişkenlik gösterebilmektedir. tanitimvideo.net bu adreste fiyat hesaplamalarıyla ilgili dış bağlantı linki verebiliriz. Bazı sayfalarında hesap detayları da bulunmaktadır.

288
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Tanitimvideosu.com
Tanitimvideosu.com
Merhaba!
İstediğiniz çalışmayı tarif edebilir misiniz?
1